UHO už školáky děsit nemusí. Jídelny mohou využívat lokální potraviny také díky iniciativě Od vidlí po vidličku
Univerzální hnědá omáčka, lidově řečeno UHO, která děsila strávníky školních jídelen po několik generací, už k mání není. A nebude. Nejen proto, že se nedala jíst, ale zejména z důvodu, že ji nahradily nové trendy ve zdravé, a přitom chutné stravě. Specialistka na výživu a zdravotní prevenci Margit Slimáková o tom v Zábřehu diskutovala na přednášce určené vedoucím školních jídelen. Mluvilo se také o využití regionálních potravin.