Společnost

Policie zná nejlepší pracovníky Územního odboru Prostějov za rok 2020

V pátek 6. srpna v dopoledních hodinách proběhlo v reprezentativních prostorách obřadní síně prostějovské radnice slavnostní vyhlášení nejlepších policistů Územního odboru Prostějov za rok 2020. Slavnostního aktu se kromě oceněných policistů zúčastnili také zástupci statutárního města Prostějova a vedoucí představitelé Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje a Územního odboru Prostějov.

Foto zdroj: PČR

Program slavnostního ceremoniálu zahájil ředitel Územního odboru Prostějov plukovník Tomáš Adam, který přítomné policisty i pozvané hosty ve svém projevu přivítal a poděkoval policistům za práci a hostům za spolupráci při zajišťování bezpečnosti a pořádku na Prostějovsku v roce 2020.

Projevy pronesli také náměstek ředitele Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje, plukovník Radovan Vojta a primátor města Prostějova Mgr. František Jura.

Hlavním bodem slavnostního setkání bylo udělení medailí policejního prezidenta za věrnost a vyhlášení nejlepších pracovníků jednotlivých oddělení územního odboru Prostějov.

Z každého oddělení Územního odboru Prostějov byl oceněn jeden policista, ale vyzdvižena byla práce všech kolegů, kteří se v nelehkém, světovou pandemií zásadně poznamenaném roce, podíleli na běžném chodu policejních činností, ale také na realizaci dosud nepředstavitelných opatření, díky čemuž také významnou měrou přispěli k zabránění ještě větším následkům. 


INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Radio Haná
INZERCE
zdravi bezplatne zle odstranit