Oblíbený Burger street festival se vrací před Šantovku. Těšte se na šťavnaté dobroty

Milovníci burgerů na značky! K Šantovce se tento víkend opět sjedou nejlepší burger makeři z celé republiky. Od pátku do neděle zde můžete ochutnávat propečené maso v křupavé bulce od JJ Grill Bill, BurgerLand, MK´s BBQ Truck, Bistra Paulus a řady dalších. Jejich dobroty budete moci zapít například pivem z regionálních pivovarů nebo míchanými nápoji. Sladkou tečku nabídnou vafle, makronky nebo churros. Na akci, která se odehraje před budovou obchodního centra, je pro všechny vstup zdarma.

Milovníci burgerů budou mít o víkendu hody. Foto: gš

„Burger street festival má v Olomouci obrovskou popularitu. Za ty roky si zde vybudoval věrnou fanouškovskou základnu, která se vždy těší na výborné jídlo ve společnosti přátel a rodiny. Zkrátka perfektní tip na příjemný víkend,“ říká mluvčí galerie Petr Hlávka.

Nabídka burgerů osloví skutečně všechny, s to i ty, kteří masu neholdují. Na své si zde totiž přijdou i vegetariáni a vegani. Zakousnout se můžete také do bezlepkové housky. Fajnšmekři mohou místo hovězího vyzkoušet například maso z lososa. Kromě burgerů si pořadatelé připravili pro hosty také výběr street foodu ze všech kontinentů. Ke skvělému jídlu patří samozřejmě také dobré nápoje. Těšit se můžete na dobré pivo, víno i koktejly.

Akce odstartuje v pátek 6. října a potrvá až do neděle.

Kompletní program najdete ZDE
INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Rockový ples Olomouc
INZERCE
zdravi bezplatne zle odstranit