Devět tipů na vánoční dárek: zážitky a odpočinek ve Velkých Karlovicích

Lámete si hlavu s vánočními dárky? Nadělte vašim blízkým zážitky a chvíle odpočinku: věnujte jim poukaz do Resortu Valachy Velké Karlovice. Z nabídky služeb zdejších hotelů Lanterna, Horal a relaxačního centra Wellness Horal je určitě co vybrat! A z Olomoucka je to jen hodinka cesty! Vánoční poukazy platí jeden rok, můžete si je nechat poslat poštou i mailem. Všechny dárky najdete na webu Resortu Valachy.

Wellness den pro zdraví

Nejprodávanější poukaz Resortu Valachy! Celodenní pobyt ve Wellness Horal s masáží či beauty ošetřením a tříchodovým obědem je ideální časový i cenový kompromis mezi „pouhou“ masáží a dovolenou.

Vstupenky do Wellness Horal

Cenově dostupný dárek pro milovníky relaxace a saunování. Obdarovaný si užije 4,5 hodiny odpočinku v termálních bazénech, fitku a saunovém světě se saunovými rituály, které se tu konají denně.

Pobyt s neomezeným wellness

V hotelech Lanterna nebo Horal je nezapomenutelný zážitek díky špičkovým wellness a gastro službám. Pobyty zahrnují snídani, večeři a neomezený vstup do Wellness Horal s termálními bazény a saunovými rituály, v Lanterně navíc i odpolední snack a vstup do hotelového L-Spa. 

Stejnojmenný pobyt ve Spa hotelu Lanterna zahrnuje spoustu požitků: volný vstup do dvou wellness, masáž, beauty ošetření, snídani do postele i degustační menu v zážitkové restauraci Vyhlídka. TIP: v Lanterně po rekonstrukci mají novou terasu a pokoje se zimní zahradou s vanou.

Relaxační neděle za akční cenu

Rychlý restart za zvýhodněnou cenu: věnujte poukaz na zvýhodněný pobyt z neděle na pondělí v hotelu Lanterna nebo Horal se snídaní, večeří a neomezeným wellness.

Tematické pobyty s osobnostmi

Spa hotel Lanterna bude v roce 2023 hostit zajímavé osobnosti, věnujte poukaz na některý z chystaných tematických pobytů:

5. 1. Zbigniew Czendlik a Viktorie Martina Kopecká – Večer (před)tříkrálový

6. – 9. 2. Škola běžeckého lyžování

19. – 22. 2. Běžkařský kemp s Martinem Koukalem

26. – 29. 3., 9. – 12. 7. Flow a sebekoučink s Marianem Jelínkem

12. – 14. 4. Jitka Ševčíková a Jan Vojáček: Biologie vztahů

13. – 16. 4., 11. – 14. 10. Běžecká škola Miloše Škorpila

1. 5. a 8. 12. Ladislav Špaček – Etiketa stolování

25. – 27. 6. Jitka Ševčíková a Helena Harabinová: Sexy v 50, úžasná v 60

Degustační menu v hotelu Lanterna

Šestichodové menu s moravskými víny v restauraci Vyhlídka je skvělý dárek pro náročného gurmána a milá příležitost posedět si u skvělého jídla v komorním prostředí a výhledem do přírody.

Kurzy pečení a vaření

Ideální dárek pro vášnivé kuchařky a kuchaře. Resort Valachy pravidelně pořádá kurzy pečení valašských frgálů a na další zajímavá témata.

Hodnotné poukazy

Nevíte si pořád rady? Věnujte hodnotový poukaz. Obdarovaný si sám vybere, za co jej utratí. Více o vánočních poukazech ZDE.
INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Festival zdraví Olomouc
INZERCE
zdravi bezplatne zle odstranit