Krimi

Vyhýbal se protijedoucímu a utrhla se s ním krajnice

V neděli 8. listopadupřed osmnáctou hodinou řídil šestačtyřicetiletý řidič nákladní automobil MAN mezi obcemi Vícov a Ohrozim. Dle svých slov se před obcí Ohrozim míjel s protijedoucími osobními automobily, přičemž nejméně jedno z nich mělo částečně zasahovat do jeho jízdního pruhu. Aby zabránil střetu s vozidlem, najel co nejvíce k pravé krajnici. Váhou vozidla však došlo k utržení krajnice a následnému vyjetí nákladního automobilu vpravo mimo komunikaci, kde porazil vzrostlý strom.

Foto zdroj: PČR

Ke zranění osob při dopravní nehodě nedošlo. Výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na 200 tisíc korun. Alkohol u řidiče nákladního automobilu policisté na místě vyloučili provedenými dechovými zkouškami. U řidičů osobních automobilů kontrola na alkohol neproběhla, protože z místa odjeli. Přesné příčiny, okolnosti i míra zavinění dopravní nehody jsou předmětem dalšího policejního šetření. 


INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Radio Haná
INZERCE
zdravi bezplatne zle odstranit