Krimi

Poškodil čtyři auta jen z „frustrace ze svého zpackaného života“

V neděli 26. července poškodil pachatel kapesním nožíkem lak vozidel vrypy a způsobil tím škodu vyčíslenou na 18 tisíc korun. Jako důvod svého počínání uvedl frustraci ze svého neúspěšného života a jak přiznal, své vykonal také alkohol.

Foto: Ilustrační obrázek

Z přečinu poškození cizí věci podezírají policisté obvodního oddělení Prostějov 1 třiatřicetiletého muže z Prostějovska. Tohoto skutku se měl podezřelý dopustit po půlnoci v neděli 26. července  tím, že v Mlýnské ulici poškodil čtyři zaparkované automobily značek Mercedes-Benz, Škoda a Volkswagen. Kapesním nožíkem poškodil lak vozidel vrypy do laku a způsobil tím škodu vyčíslenou na 18 tisíc korun.

Jako podezřelého se ho policistům podařilo ustanovit na základě provedeného důkladného prověřování a se zásadním přispěním osobní a místní znalosti.  

K uvedenému jednání se podezřelý policistům doznal. Jako důvod svého počínání uvedl frustraci ze svého neúspěšného života a jak přiznal, své vykonal také alkohol.

Život si tímto svým skutkem jistě nevylepší, protože mu kromě povinnosti nahradit způsobenou škodu hrozí také trest odnětí svobody až na jeden rok. Ve věci je konáno zkrácené přípravné řízení.


  NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.