Kdo vyměnil dopravní značky na křižovatce? Pachateli hrozí až šest let za mřížemi

Od neděle prověřuje policie případ, který byl kvalifikován jako trestný čin poškození a ohrožení provozu obecně prospěšného zařízení, za který dle trestního zákoníku hrozí peněžitý trest případně trest odnětí svobody na jeden rok až šest let.

Foto zdroj: PČR

Pracovník správy silnic v neděli po poledni informoval policii, že neznámý pachatel provedl protiprávní výměnu dopravních značení na křižovatce Držovice x Smržice x Dubany x Olšany u Prostějova, ke kterému mělo dojít někdy v průběhu od sobotního podvečera do nedělního poledne.

"Neznámý pachatel vyměnil na zmíněné křižovatce čtyři značky upravující přednost a to konkrétně dvě značky označené P1 - křižovatka s vedlejší pozemní komunikací se dvěma značkami P6 - Stůj, dej přednost v jízdě, kdy vedlejší komunikace označil jako hlavní a naopak. Po zjištění a následném zadokumentování bylo dopravní značení pracovníky správy silnic vráceno do původního stavu," informovala policejní mluvčí Miluše Zajícová.
INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Jarní Flora Olomouc
INZERCE
zdravi bezplatne zle odstranit