Festival dobrého jídla míří do Prostějova i letos!

Opět hledáme restauratéry, kavárníky, vinárníky! Ve dnech 31. 5. – 1. 6. 2024 se v Prostějově uskuteční už čtvrtý ročník festivalu dobrého jídla ProstěJOV! Jedná se o výjimečnou akci, která propojí originální gurmánské pochoutky se zajímavými kulturními zážitky.

Foto: Ilustrační obrázek

"Během dvou dnů budete moci navštívit zapojené restaurace a kavárny v našem městě, kde ochutnáte výborné degustační menu. Zároveň před těmito podniky budou vystupovat místní umělci. Ve společnosti nejen svých přátel, ale také řady dalších nových tváří, budete mít i v rámci letošního ročníku tohoto festivalu možnost zažít příjemné chvíle. Festival jedinečných chutí nabízí možnost dobře stráveného času, vytvoření pohody a pocitu volnosti. Sami se můžete rozhodnout, co ochutnáte, co vypijete a co budete poslouchat ve vybrané společnosti," uvedla náměstkyně primátora pro kulturu Milada Sokolová, která zároveň vyzvala k zapojení další provozovatele gastroslužeb.

„Věřím, že se k první dvanáctce kulturních průkopníků přidají letos i další. Ráda bych se se všemi zájemci setkala v sále Kulturního klubu DUHA ve Školní ulici, a to 28. února 2024 v 16:30 nebo 4. března 2024 ve stejném čase. Budu ráda, když mi zájemci o zapojení dají vědět na můj e-mail, který z termínů by preferovali,“ dodala Sokolová.

Kontaktní e-mail: milada.sokolova@prostejov.euINZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

VSTUP DO DISKUZEINZERCE
Ekologický rozcestník MIE
INZERCE
zdravi bezplatne zle odstranit