Hasiči se kvůli sněhu pořádně zapotili. Noční sněžení přispělo k několika vážným bouračkám

Nová sněhová pokrývka, kterou dosud skoupá zima nadělila v noci na sobotu, komplikovala během dopoledne dopravu na silnicích v celém kraji. Hasiči museli zasahovat u několika vážných nehod.

Foto: HZS Olomouckého kraje

Zasahovali například u nákladního automobilu u Černotína, který byl mimo vozovku a hrozil jeho pád. Hasiči zajistili vozidlo. Odtah náklaďáku zajistila specializovaná firma.

Hasiči dále vyprostili řidiče převráceného sypacího vozu u Huzové. Zasahovali také u nehody osobního automobilu na přejezdu v Petrově nad Desnou, která zastavila vlakovou dopravu na místní železniční trati. Řidič nezvládl řízení a vjel přes koleje přímo do semaforu. Nehodu vyšetřuje Policie ČR a vyšetřovatel  železnice. Na místě bylo nutné řídit dopravu.

Během dne pak hasiči vyprostili další havarovaný sypač u Vidnavy a zasahovali u dopravních nehod osobních automobilů se zraněním několika lidí u Vícova a Olšan u Prostějova.

Foto: HZS Olomouckého kraje

Foto: HZS Olomouckého kraje

Foto: HZS Olomouckého kraje

Foto: HZS Olomouckého kraje

Foto: HZS Olomouckého krajeINZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Jarní Flora Olomouc
INZERCE
zdravi bezplatne zle odstranit