Krimi

Video záznam z policejní honičky: Ujížděl policistům a nakonec havaroval

Hru na kočku a myš si zřejmě spletl s realitou 22letý mladík, který není pro prostějovské policisty až takovou neznámou. V pondělí krátce před polednem chtěla hlídka v policejním vozidle v civilním provedení zastavit a zkontrolovat řidiče osobního vozidla BMW na ulici Olomoucká v Prostějově v blízkosti čerpací stanice. Řidič ovšem nereagoval a začal hlídce ujíždět levým jízdním pruhem vyhrazeným pro protijedoucí vozidla, protože v pravém jízdním pruhu byla kolona.

Zdroj: video Policie ČR

Při projíždění křižovatkou Olomoucká x E. Valenty x V. Outraty nevzal v potaz ani červené světlo na semaforu a dál pokračoval v jízdě. Za železničním přejezdem odbočil vpravo na ulici Sladkovského a dojel až na ulici Pod Kosířem, kde odbočil na nezpevněnou komunikaci, kde narazil do vrat garáže. Hlídka vozidlo ztratila při pronásledování z dohledu a nalezla ho na uvedené ulici bez řidiče, který byl vypátrán v jeho blízkosti. Dechové zkoušce na přítomnost alkoholu se podrobil s negativním výsledkem, ale orientačnímu testu na návykové látky se odmítl podrobit. Stejně tak odmítl i lékařské vyšetření spojené s odběrem bio materiálu. Že by řídil vozidlo, popřel. Hmotná škoda byla předběžně stanovena na 50 000 korun. Událost je nadále v šetření policistů z dopravního inspektorátu. 


INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Ostrov realit
INZERCE
zdravi bezplatne zle odstranit