Krimi

Ukradl svíčkovou a utekl, než ho chytili stačil ji ještě sníst

Koncem minulého týdne se v Brodku u Prostějova potloukal 44letý muž, který vlezl na oplocenou zahradu u rodinného domu a v pergole ukradl reproduktor a z mrazáku, který se nacházel v prostoru pergoly, vzal 2 kg hovězí svíčkové. Jeho počínání, ale nezůstalo bez povšimnutí, protože byl na zahradě vyrušen majitelkou. Vzal nohy na ramena a utekl směrem k obci Dobrochov.

Foto: Ilustrační obrázek

 V započaté činnosti nicméně pokračoval a na jiném pozemku ve stejné obci rozstřihl oplocení a vnikl na něho. Opět byl ale při nahlížení do zahradního domku vyrušen přítomnou majitelkou a tak se potázal s prázdnou. Myslel si, že se útěkem zachrání, ale nestalo se tak. Díky popisu a pátrání po okolí se policistům podařilo během krátké doby u nedaleké dálnice podezřelého vypátrat a zadržet. Skončil v policejní cele, kde přečkal i noc. Ke svému jednání se přiznal a po sdělení podezření ve zkráceném přípravném řízení z trestných činů krádež a porušování domovní svobody, za které dle trestního zákoníku hrozí až tříletý trest odnětí svobody, byl propuštěn na svobodu. Krádeží způsobil poškozené škodu za 7 500 korun. Odcizený reproduktor někde odhodil a maso si během své výpravy stihl připravit na ohni a sníst.  


INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Radio Haná
INZERCE
zdravi bezplatne zle odstranit