Krimi

Cyklista se pokusil projet mezi táhnoucím a taženým autem

V pondělí 3. května po jedné hodině odpoledne jel Bulharskou ulicí v Prostějově Ford Galaxy a na tažném laně táhl automobil Hyundai. V křižovatce před odbočením do ulice Okružní řidička Fordu zastavila a po hlavní komunikaci jedoucím vozidlům dávala přednost. Ve stejné době jel po cyklostezce v Okružní ulici směrem od ulice Určické osmačtyřicetiletý cyklista, který přehlédl tažné lano, a mezi vozidly se pokusil projet. To se mu nepodařilo, protože do napnutého lana narazil a přepadl na komunikaci.

Foto zdroj: PČR

Při nehodě utrpěl zranění, se kterým byl převezen do prostějovské nemocnice. Ke zranění dalších osob ani k poškození automobilů nedošlo. Výše škody způsobené na jízdním kole byla předběžně vyčíslena na 1 tisíc korun. Alkohol u všech tří řidičů policisté vyloučili provedenými dechovými zkouškami. Přesné příčiny, okolnosti i míra zavinění dopravní nehody jsou předmětem dalšího policejního šetření. 


INZERCE
Pomáhej pohybem ČEZ Pomáhej pohybem ČEZ

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
AFO Olomouc
INZERCE
CBA Huhnak