Krimi

Řidička nedala přednost a přehlédla muže na skútru

Včera o půl 11 dopoledne došlo v křižovatce ulic Tovární a Prostějovské v Bedihošti k dopravní nehodě Škody Fabie s motocyklem Honda. Jednadvacetiletá řidička Fabie do křižovatky z Tovární ulice proti dopravní značce „Stůj, dej přednost v jízdě!“ vjela v době, kdy po hlavní komunikaci od Prostějova jel čtyřiadvacetiletý muž na skútru.

Foto zdroj: PČR

Dle vlastních slov řidička motocyklistu přehlédla. Muž se snažil střetu zabránit, ale přes vybočení ke středu vozovky se mu to nepodařilo a automobil do motocyklu přední částí narazil. Motocyklista při nehodě utrpěl zranění, se kterým byl převezen doprostějovské nemocnice. Ke zranění dalších osob při dopravní nehodě nedošlo.


Výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na 30 tisíc korun. Alkohol u obou řidičů policisté vyloučili provedenými dechovými zkouškami. Přesné příčiny, okolnosti i míra zavinění dopravní nehody jsou předmětem dalšího policejního šetření.  


INZERCE
Pomáhej pohybem ČEZ Pomáhej pohybem ČEZ

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
AFO Olomouc
INZERCE
CBA Huhnak