Krimi

Seniorka byla okradena za bílého dne

O nepříjemné páteční dopoledne se ženě v seniorském věku postaral prozatím neznámý pachatel. Poškozená šla po chodníku v Prostějově po ulici J. B. Pecky, když ji nečekaně neznámý mladý muž vytrhl z levé ruky kabelku a než se žena vzpamatovala, utekl i s lupem rychle pryč.

Foto: Ilustrační obrázek

S kabelkou přišla o peněženku s osobními doklady, platební kartou, finanční hotovostí 1 400 korun a dalšími drobnostmi. V tašce měla také mobilní telefon, dioptrické brýle, svazek klíčů a nakoupené pečivo. I přes to, že byla žena ve věku 77 let,  snažila se zloděje pronásledovat, ale mladíkovi bohužel, a s tím také určitě počítal, i přes veškerou vynaloženou snahu nestačila. Jeho počínáním přišla o věci v hodnotě 4 020 korun. Po události ihned kontaktovala policii na lince 158 a vypověděla, co se jí stalo. 

"V souvislosti s tímto případem a na základě poznatků jsme zahájili úkony trestního řízení pro podezření z trestných činů krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku," uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová.


INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Objev Rádia Haná