Útočník, který přepadl poštu v Bedihošti u sebe neměl žádnou zbraň

Neznámý pachatel včera po poledni vstoupil do budovy úřadu, na chodbě se setkal s pracovnicí, která šla zamknout vstupní dveře. Chytil ji kolem krku a násilím odvlekl za skleněnou přepážku. Dal jí do ruky igelitovou tašku a přikázal, aby mu do ní dala veškerou finanční hotovost.

Foto: Ilustrační obrázek

Pracovnice v obavě o život poslechla a udělala, co jí pachatel řekl. Před odchodem jí nařídil, aby si lehla na zem a stahovací páskou jí svázal ruce a nohy. Potom vzal klíče od budovy, uzamknul hlavní vchodové dveře a místo opustil. Poškozené, kterou násilník neohrožoval žádnou zbraní, se krátce nato podařilo telefonem přivolat pomoc.  Pachatel si řádově odnes několik tisíc korun a objekt neprodleně opustil. Žena nebyla zraněna.

"Na objasnění případu nadále intenzivně pracujeme, vyhodnocujeme získané informace a po pachateli násilného trestného činu pátráme. Případ prověřujeme pro trestný čin loupež s desetiletou trestní sazbou odnětí svobody," informovala policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Předběžný popis neznámého muže: pachatel měl na sobě tmavou mikinu s kapucí, přes ni světlou bundu, světlemodré rifle, světlé sportovní boty a světlou kšiltovku zn. Adidas. Hovořil plynně česky, jeho vzhled odpovídal věku okolo 40 let, byl vyšší, štíhlejší postavy.

Policie prosí o spolupráci veřejnost, jakékoli informace, které by mohly vést k dopadení pachatele, oznamte, prosím, na linku 158.INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Jarní Flora Olomouc
INZERCE
zdravi bezplatne zle odstranit