Zbývá ještě několik volných stromů na komunitní sázení!

Tentokrát se komunitní sázení uskuteční hned ve dvou termínech, a to 4.11. a 11.11. 2023. Na obě sázení ještě zbývá několik volných stromů, tak neváhejte a přihlaste se!

Foto zdroj: prostejov.eu

"V každém daném termínu se bude jednat o vysazení čtrnácti stromů. Sázet budeme u soutoku Romže a Hloučely ve Vrahovicích, a to okrasné listnaté dřeviny, např. lípu, habr, jilm, javor a dále to bude hrušeň obecná, třešeň ptačí a další. Všechny stromky budou mít obvod kmínku 12-14 cm," vysvětluje náměstek primátora Jiří Pospíšil.

Zájemci o komunitní sázení se mohou hlásit na e-mailovou adresu 1. náměstkyně primátora Milady Sokolové, která před časem komunitní sázení iniciovala. "Tato myšlenka mne napadla mimo jiné i proto, že se mě často rodiče při vítání občánků ptají, zda je možno za jejich dítko někde v Prostějově vysadit strom, což tento projekt může některým z nich nabídnout," připomněla Sokolová.

Hlásit se můžete na adrese:

milada.sokolova@prostejov.eu
INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Jarní Flora Olomouc
INZERCE
zdravi bezplatne zle odstranit